Plugins - All-in-One WP Migration and Backup - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (269 entries)

en: "Restore" functionality is available in a <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">paid extension</a>.<br />You could also download the backup and then use "Import from file".
nl: De functie "Terugzetten" is beschikbaar in een <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">betaalde extensie</a>.<br />Je kunt ook de back-up downloaden en gebruik vervolgens "Importeren uit bestand".

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s is not the latest version. You must update the plugin before you can use it.
nl: %s is niet de laatste versie. Je moet eerst de plugin updaten voordat je het kan gebruiken.

en: (click to expand)
nl: (klik om uit te klappen)

en: <a href="#" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-direct-download" title="%s" download="%s"><span>Download %s</span><em>Size: %s</em></a>
nl: <a href="#" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-direct-download" title="%s" download="%s"><span>Download %s</span><em>grootte: %s</em></a>

en: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Download %s</span><em>Size: %s</em></a>
nl: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Download %s</span><em>Grootte: %s</em></a>

en: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">How-to: Increase maximum upload file size</a> or
nl: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">How-to: verhoog de maximale bestandsgrootte voor uploaden</a> of

en: <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get unlimited</a>
nl: <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Verkrijg unlimited</a>

en: <another-text>
nl: <andere-tekst>

en: <h3>Site could not be exported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
nl: <h3>De site kon niet worden geëxporteerd</h3><p>Zorg dat de opslag folder <strong>%s</strong> lees- en schrijfrechten heeft.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technische details</a></p>

en: <h3>Site could not be imported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
nl: <h3>De site kon niet worden geïmporteerd</h3><p>Zorg er voor dat de opslag folder <strong>%s</strong> lees- en schrijfrechten heeft.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technische details</a></p>

en: <h3>Site could not be restored</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
nl: <h3>De site kon niet worden hersteld</h3><p>Zorg dat de opslag folder <strong>%s</strong> lees- en schrijfrechten heeft.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technische details</a></p>

en: <i class="ai1wm-import-info">Your backup is from a PHP %s but the site that you are importing to is PHP %s. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a></i>
nl: <i class="ai1wm-import-info">Je back-up is van een PHP %s maar de site waar je naartoe importeert is PHP %s. Dit kan ervoor zorgen dat de import mislukt. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technische details</a></i>

en: <strong>%s</strong> is not the latest version. You must <a href="%s">update the plugin</a> before you can use it. <br />
nl: <strong>%s</strong> is niet de nieuwste versie. Je moet <a href="%s">de plugin updaten</a> voordat je deze kunt gebruiken. <br />

en: <text>
nl: <tekst>

en: A PHP extension stopped the file upload.
nl: Een PHP extensie heeft de upload van het bestand gestopt.

en: A password is required
nl: Een wachtwoord is vereist

en: Activating mu-plugins...
nl: Activeren mu-plugins...

en: Add
nl: Toevoegen

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> file. Try to change permissions of the parent folder or send us an email at <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> for assistance.
nl: All in One WP Migration kan <strong>%s</strong>-bestand niet maken. Probeer de rechten van de hoofd map te wijzigen of stuur ons een e-mail op <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> voor assistentie.

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> folder. You will need to create this folder and grant it read/write/execute permissions (0777) for the All-in-One WP Migration plugin to function properly.
nl: All-in-One WP Migration is niet in staat om de map <strong>%s</strong> te maken. Je moet deze map maken en deze machtigingen voor lezen/schrijven/uitvoeren (0777) verlenen voor de All-in-One WP Migration plugin om correct te kunnen werken.

en: All-in-One WP Migration: Your current profile role does not have Export/Import capabilities enabled. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technical details</a>
nl: All-in-One WP Migration: volgens je actuele profiel rol heb je geen rechten om import/export functies te gebruiken<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technische details</a>

en: Archiving %d content files...<br />%d%% complete
nl: Archiveren van %d inhoud bestanden...<br />%d%% afgerond

en: Archiving %d media files...<br />%d%% complete
nl: Archiveren van %d media bestanden..<br />%d%% afgerond

en: Archiving %d plugin files...<br />%d%% complete
nl: Plugin bestanden %d archiveren…<br />%d%% compleet

en: Archiving %d theme files...<br />%d%% complete
nl: Archiveren van %d themabestanden...<br />%d%% afgerond

en: Archiving configuration file...<br />%d%% complete
nl: Archiveren configuratiebestand...<br />%d%% klaar

en: Archiving database...<br />%d%% complete
nl: Archiveren database...<br />%d%% compleet

en: Are you sure you want to delete this file?
nl: Weet je zeker dat je dit bestand wil verwijderen?

en: At least <strong>one WordPress</strong> site should be presented in the archive.
nl: Minstens <strong>één WordPress</strong> site moet aanwezig zijn in het archief.

en: Backup Scheduler
nl: Back-up planner

en: Backup is encrypted. Please provide decryption password:
nl: De back-up is gecodeerd. Geef het decryptie wachtwoord:

en: Backup scheduler
nl: Back-up planner

en: Backups
nl: Back-ups

en: Benefit from the robustness of Google Drive. Schedule your backups to be saved directly to your Google Drive account. Simple, secure, and integrated into a platform you already use.
nl: Profiteer van de robuustheid van Google Drive. Plan je back-ups om rechtstreeks op je Google Drive account te worden opgeslagen. Eenvoudig, veilig en geïntegreerd in een platform dat je al gebruikt.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Check for updates
nl: Controleer op updates

en: Checking extensions compatibility...
nl: Compatibiliteit extensies controleren…

en: Click to set a label for this backup
nl: Klik om een label in te stellen voor deze back-up

en: Close
nl: Sluiten

en: Contact Support
nl: Contact opnemen met ondersteuning

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Create backup
nl: Creëer back-up

en: Creating an empty archive...
nl: Creëer een leeg archief…

en: Date
nl: Datum

en: Delete
nl: Verwijder

en: Discard
nl: Verwerpen

en: Do <strong>not</strong> export database (sql)
nl: Database <strong>niet</strong> exporteren (sql)

en: Do <strong>not</strong> export media library (files)
nl: Media bibliotheek (bestanden) <strong>niet</strong> exporteren

en: Do <strong>not</strong> export must-use plugins (files)
nl: Exporteer <strong>geen</strong> plugins (bestanden) die je moet gebruiken

en: Do <strong>not</strong> export plugins (files)
nl: Plugins <strong>niet</strong> exporteren (bestanden)

en: Do <strong>not</strong> export post revisions
nl: Bericht revisies <strong>niet</strong> exporteren

en: Do <strong>not</strong> export spam comments
nl: Spamreacties <strong>niet</strong> exporteren

en: Do <strong>not</strong> export themes (files)
nl: Thema's (bestanden) <strong>niet</strong> exporteren

en: Do <strong>not</strong> replace email domain (sql)
nl: Vervang <strong>geen</strong> e-mail domein (sql)

en: Don't have a Purchase ID? You can find your Purchase ID
nl: Heb je geen Aankoop ID? Je kunt je Aankoop ID vinden

en: Done activating mu-plugins.
nl: Klaar met het activeren van mu plugins.

en: Done archiving configuration file.
nl: Klaar met archiveren configuratiebestand.

en: Done archiving database.
nl: Klaar met archiveren database.

en: Done creating an empty archive.
nl: Klaar met een leeg archief creëren.

en: Done exporting database.
nl: Klaar met exporteren database.

en: Done getting WordPress permalinks settings.
nl: Klaar met het ophalen van de permalinks instellingen van WordPress.

en: Done preparing blogs.
nl: Voorbereiden blogs klaar.

en: Done preparing configuration file.
nl: Klaar met voorbereiden configuratiebestand.

en: Done preparing options.
nl: Voorbereiden opties klaar.

en: Done preparing users.
nl: Klaar met gebruikers voorbereiden.

en: Done restoring database.
nl: Terugzetten database klaar.

en: Done retrieving a list of WordPress content files.
nl: Lijst met WordPress inhoud ophalen is klaar.

en: Done retrieving a list of WordPress database tables.
nl: Klaar met het ophalen van een lijst met WordPress databasetabellen.

en: Done retrieving a list of WordPress media files.
nl: Lijst met WordPress media bestanden ophalen is klaar.

en: Done retrieving a list of WordPress plugin files.
nl: Lijst met WordPress plugin bestanden ophalen is klaar.

en: Done retrieving a list of WordPress theme files.
nl: Het ophalen van een lijst met WordPress thema bestanden is klaar.

en: Done retrieving a list of all WordPress files.
nl: Klaar met het ophalen van een lijst met alle WordPress bestanden.

en: Done unpacking archive.
nl: Klaar met uitpakken archief.

en: Done validating the decryption password.
nl: Klaar met het valideren van het ontsleutel wachtwoord.

en: Downloading is not possible because backups directory is not accessible.
nl: Downloaden is niet mogelijk omdat de back-up folder niet toegankelijk is.

en: Drag & Drop a backup to import it
nl: Klik & sleep een back-up om deze te importeren

en: Dropbox Storage
nl: Opslag van Dropbox

en: Enable this feature
nl: Schakel deze functie in

en: Enjoy the flexibility of FTP storage. Direct your scheduled backups to your own FTP server. You'll have full control over your data, providing you with a versatile and private storage solution.
nl: Geniet van de flexibiliteit van FTP opslag. Stuur je geplande back-ups rechtstreeks naar je eigen FTP server. Je hebt volledige controle over je gegevens, wat je een veelzijdige en privé opslagoplossing biedt.

en: Enter a password
nl: Voer een wachtwoord in

en: Enter your Purchase ID
nl: Voer je Aankoop ID in

en: Enter your email address..
nl: Vul je e-mailadres in..

en: Error
nl: Fout

en: Error while downloading file
nl: Fout bij downloaden bestand

en: Error while reading backup content
nl: Fout bij het lezen van back-up inhoud

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Experience Full Functionality with Premium!
nl: Ervaar volledige functionaliteit met Premium!

en: Export
nl: Exporteren

en: Export Site
nl: Exporteer site

en: Export To
nl: Exporteer naar

en: Exporting database...<br />%d%% complete<br />%s records saved
nl: Database exporteren...<br />%d%% afgerond<br />%s records opgeslagen

en: FTP Storage
nl: FTP opslag

en: Failed to write file to disk.
nl: Bestand naar schijf schrijven mislukt.

en: Feedback type is not valid.
nl: Type feedback is niet geldig.

en: File
nl: Bestand

en: Find
nl: Zoek

en: Finish
nl: Afronden

en: Get multisite
nl: Koop multisite

en: Get unlimited
nl: Koop onbeperkt

en: Getting WordPress permalinks settings...
nl: WordPress permalinks instellingen ophalen ...

en: Google Drive Storage
nl: Opslagruimte Google Drive

en: Harness the power of OneDrive for your backups. Set up your scheduled backups to be saved directly in your OneDrive. It's secure, integrated with your Microsoft account, and keeps your data readily accessible.
nl: Benut de kracht van OneDrive voor je back-ups. Stel je geplande back-ups in om rechtstreeks in je OneDrive te worden opgeslagen. Het is veilig, geïntegreerd met je Microsoft account en zorgt ervoor dat je gegevens altijd toegankelijk zijn.

en: How may we help you?
nl: Hoe kunnen we je helpen?

en: How-to: Increase maximum upload file size
nl: How-to: verhoog de maximale bestandsgrootte voor uploaden

en: I agree that by filling in the contact form with my data, I authorize All-in-One WP Migration to use my <strong>email</strong> to reply to my requests for information. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Privacy policy</a>
nl: Ik ga ermee akkoord door het contactformulier in te vullen met mijn gegevens, ik All-in-One WP Migration toestemming geef om mijn <strong>e-mailadres</strong> te gebruiken om te antwoorden op mijn verzoeken voor informatie. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Privacybeleid</a>

en: I have enough disk space
nl: Ik heb genoeg schijfruimte

en: I have ideas to improve this plugin
nl: Ik heb ideeën om deze plugin te verbeteren

en: I need help with this plugin
nl: Ik heb hulp nodig met deze plugin

en: Import
nl: Importeer

en: Import From
nl: Importeer vanuit

en: Import Site
nl: Importeer site

en: Importing an encrypted backup is not supported on this server. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Het importeren van een gecodeerde back-up wordt op deze server niet ondersteund. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technische details</a>

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
nl: In de geavanceerde instellingen kun je specifieker configureren wat je precies wil exporteren.

en: Invalid archive file type. Only .wpress files are allowed. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-type/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Ongeldig archiefbestandstype. Alleen .wpress-bestanden zijn toegestaan. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-type/" target="_blank">Technische details</a>

en: Leave Feedback
nl: Laat feedback achter

en: Leave plugin developers any feedback here
nl: Laat hier feedback achter voor de plugin ontwikkelaars

en: Leave plugin developers any feedback here..
nl: Laat hier feedback achter voor de plugin ontwikkelaars..

en: Leverage the simplicity of Dropbox for your backup needs. Direct your scheduled backups to be stored in Dropbox. It's secure, straightforward, and keeps your backups at your fingertips.
nl: Maak gebruik van de eenvoud van Dropbox voor je back-up behoeften. Direct je geplande back-ups opslaan in Dropbox. Het is veilig, eenvoudig en houdt je back-ups binnen je handbereik.

en: List
nl: Lijst

en: List the content of the backup
nl: Lijst de inhoud van de back-up

en: Manage your storage effectively with our flexible retention settings. Decide how many backups you want to keep at a time. Old backups are automatically cleared, keeping your storage neat and efficient.
nl: Beheer je opslag effectief met onze flexibele retentie instellingen. Beslis hoeveel back-ups je tegelijk wil bewaren. Oude back-ups worden automatisch verwijderd, waardoor je opslag netjes en efficiënt blijft.

en: Maximum upload file size: <strong>%s</strong>.
nl: Maximale bestandsgrootte voor uploaden: <strong>%s</strong>.

en: Migration tool for all your blog data. Import or Export your blog content with a single click.
nl: Migratie gereedschap voor al je blog data. Importeer en exporteer je blog inhoud met een enkele klik.

en: Missing a temporary folder.
nl: Tijdelijke map ontbreekt.

en: Missing error key in upload file.
nl: Fout sleutel in upload bestand ontbreekt.

en: Missing tmp_name in upload file.
nl: Ontbrekende tmp_naam in uploadbestand.

en: Missing upload file.
nl: Upload bestand ontbreekt.

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: More
nl: Meer

en: More Storage Providers
nl: Meer opslagproviders

en: Multisite Schedules
nl: Planningen voor multisite

en: Name
nl: Naam

en: Never worry about forgetting to back up your site again. Choose from various scheduling options, from daily to monthly, and we'll automate the rest. Backups happen like clockwork, giving you peace of mind and a solid safety net
nl: Maak je nooit meer zorgen over het vergeten van een back-up van je site. Kies uit verschillende planningsopties, van dagelijks tot maandelijks, en we zorgen voor de automatisering. Back-ups worden regelmatig uitgevoerd, zodat je met een gerust hart kunt genieten van een solide veiligheidsnet

en: Notification Settings
nl: Meldingsinstellingen

en: Notification settings
nl: Meldingsinstellingen

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
nl: Zodra het bestand succesvol is gedownload naar je computer, kun je het importeren in elke van je WordPress sites.

en: OneDrive Storage
nl: OneDrive opslag

en: Out of disk space. Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Geen schijfruimte meer. Kan het bestand %s niet wegschrijven. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technische details</a>

en: Password-protect and encrypt backups
nl: Wachtwoordbeveiliging en versleutelen van back-ups

en: Please accept feedback term conditions.
nl: Accepteer de feedback voorwaarden.

en: Please do not close this browser window or your import will fail
nl: Sluit dit browservenster niet, anders mislukt je import

en: Please enter a password to import the file
nl: Voer een wachtwoord in om het bestand te importeren

en: Please enter comments in the text area.
nl: Voer reacties in het tekstgebied in.

en: Please make sure that your file was exported using <strong>All-in-One WP Migration</strong> plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Zorg ervoor dat je bestand is geëxporteerd met de plugin <strong>All-in-One WP migratie</strong>. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technische details</a>

en: Please note, the features displayed below are part of an image showcasing the potential of Reset Hub in its Premium version. To activate and enjoy these advanced features, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Upgrade to Premium" target="_blank">upgrade to Premium now</a>! Elevate your website management experience with these exclusive functionalities and priority support.
nl: Let op, de functies hieronder weergegeven maken deel uit van een afbeelding die het potentieel van Reset Hub in zijn Premium versie laat zien. Om deze geavanceerde functies te activeren en ervan te genieten, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Upgrade naar Premium" target="_blank">upgrade nu naar Premium</a>! Verhoog je sitebeheer ervaring met deze exclusieve functionaliteiten en prioritaire ondersteuning.

en: Please wait, stopping the export...
nl: Even geduld, export aan het stopzetten...

en: Please wait, stopping the import...
nl: Even geduld, import aan het stopzetten...

en: Preparing blogs...
nl: Voorbereiden blogs...

en: Preparing configuration file...
nl: Voorbereiden configuratiebestand...

en: Preparing options...
nl: Opties voorbereiden...

en: Preparing to export...
nl: Voorbereiden op export...

en: Preparing to import...
nl: Voorbereiden op import...

en: Preparing users...
nl: Gebruikers voorbereiden...

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
nl: Klik op de “Export” knop en het site archief zal getoond worden in je browser.

en: Proceed
nl: Doorgaan

en: Protect this backup with a password
nl: Bescherm deze back-up met een wachtwoord

en: Purchase ID
nl: Aankoop ID

en: Quick hints
nl: Snelle tips

en: Reading...
nl: Lezen...

en: Refreshing backup list...
nl: Bezig om de back-up lijst te verversen....

en: Renaming exported file...
nl: Hernoemen geëxporteerd bestand…

en: Repeat the password
nl: Herhaal het wachtwoord

en: Replace with
nl: Vervangen door

en: Reset Hub Demo
nl: Reset Hub demo

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restoring %d files...<br />%d%% complete
nl: %d bestanden aan het terugzetten…<br />%d%% afgerond

en: Restoring a backup is available via Unlimited extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
nl: Het terugzetten van een back-up is beschikbaar via Unlimited extensie. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Verkrijg het hier</a>

en: Restoring database...<br />%d%% complete
nl: Database aan het terugzetten...<br />%d%% afgerond

en: Retention Settings
nl: Instellingen voor behoud

en: Retention settings
nl: Instellingen voor behoud

en: Retrieving a list of WordPress content files...
nl: Een lijst met WordPress inhoud bestanden ophalen...

en: Retrieving a list of WordPress database tables...
nl: Een lijst met WordPress databasetabellen ophalen...

en: Retrieving a list of WordPress media files...
nl: Een lijst van WordPress media bestanden ophalen...

en: Retrieving a list of WordPress plugin files...
nl: Een lijst van WordPress plugin bestanden ophalen...

en: Retrieving a list of WordPress theme files...
nl: Opvragen van een lijst van WordPress thema bestanden...

en: Retrieving a list of all WordPress files...
nl: Een lijst van alle WordPress bestanden ophalen…

en: Save
nl: Opslaan

en: Schedules
nl: Planningen

en: Send
nl: Verzenden

en: Show backup content
nl: Back-up inhoud tonen

en: Size
nl: Grootte

en: Something went wrong: %s
nl: Er is iets fout gegaan: %s

en: Star
nl: Ster

en: Stay informed, not overwhelmed. Tailor your notification preferences to get updates that matter to you. Whether it's the status of each backup, or just critical alerts, control what you want to be notified about.
nl: Blijf op de hoogte, niet overweldigd. Pas je melding voorkeuren aan om updates te ontvangen die voor je belangrijk zijn. Of het nu gaat om de status van elke back-up of alleen kritieke berichten, bepaal zelf waarover je wil worden geïnformeerd.

en: Submit
nl: Inzenden

en: Tailor your backup schedules to fit the complexity of your WordPress Multisite. Choose to export the entire network or only a selection of subsites according to your requirements. Effortless management for even the most intricate site networks.
nl: Pas je back-up schema's aan om aan te sluiten bij de complexiteit van je WordPress multisite. Kies om het hele netwerk te exporteren of alleen een selectie van subsites volgens je eisen. Eenvoudig beheer, zelfs voor de ingewikkeldste site netwerken.

en: Thanks for submitting your feedback!
nl: Bedankt voor het verzenden van je feedback!

en: Thanks for submitting your request!
nl: Bedankt voor het indienen van je aanvraag!

en: The archive file is corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> to resolve the problem.
nl: Het archiefbestand is beschadigd. Volg <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">dit artikel</a> om het probleem op te lossen.

en: The archive should contain <strong>Single WordPress</strong> site! Please revisit your export settings.
nl: Het archief zou een <strong>single WordPress</strong> site moeten bevatten! Bekijk je export instellingen opnieuw.

en: The backup is encrypted
nl: De back-up is gecodeerd

en: The decryption password is not valid.
nl: Het ontcijfering wachtwoord is ongeldig.

en: The file is too large for this server.
nl: Het bestand is te groot voor deze server.

en: The file that you are trying to import is over the maximum upload file size limit of <strong>%s</strong>.<br />You can remove this restriction by purchasing our <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Unlimited Extension</a>.
nl: Het bestand dat je probeert te importeren, overschrijdt de maximale uploadbestandslimiet van <strong>%s</strong>. <br />Je kunt deze beperking verwijderen door onze <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank"> Onbeperkte extensie</a> te kopen.

en: The file type that you have tried to import is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Het bestandstype dat je probeerde te importeren, is niet compatibel met deze plugin. Zorg ervoor dat je bestand een <strong>.wpress</strong> bestand is, dat is gemaakt met de All-in-One WP migratie plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technische details</a>

en: The file type that you have tried to upload is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Het bestandstype dat je probeerde te uploaden, is niet compatibel met deze plugin. Zorg ervoor dat je bestand een <strong>.wpress</strong> bestand is, dat is gemaakt met de All-in-One WP migratie plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technische details</a>

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Are you sure to proceed?
nl: Het importproces overschrijft je site inclusief de database, media, plugins en thema's. Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Please ensure that you have a backup of your data before proceeding to the next step.
nl: Het importproces overschrijft je site inclusief de database, media, plugins en thema's. Zorg ervoor dat je een back-up van je gegevens hebt voordat je doorgaat naar de volgende stap.

en: The passwords do not match
nl: De wachtwoorden komen niet overeen

en: There are no backups available at this time, why not create a new one?
nl: Er zijn geen back-ups beschikbaar op dit moment, waarom niet een nieuwe maken?

en: There is an update available. To update, you must enter your
nl: Er is een update beschikbaar. Om te updaten moet je ingeven je

en: There is not enough space available on the disk.<br />Free up %s of disk space.
nl: Er is niet genoeg schijfruimte beschikbaar.<br/>Maak %s schijfruimte vrij.

en: This screen allows you to export database, media files, themes and plugins as one zipped file.
nl: Dit scherm stelt je in staat om de database, media bestanden, thema’s en plugins te exporteren als één zip bestand.

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
nl: Ga naar de link en klik op de knop Bladeren om een bestand te kiezen.

en: To update your plugin/extension to the latest version, please fill your Purchase ID below.
nl: Om je plugin/extensie bij te werken naar de nieuwste versie, vul je Aankoop ID hieronder in.

en: Translate
nl: Vertaal

en: Unable to authenticate the secret key. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Kan de geheime sleutel niet verifiëren. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technische details</a>

en: Unable to check decryption password. Refresh the page and try again
nl: Kan het decryptie wachtwoord niet controleren. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw

en: Unable to confirm the import. Refresh the page and try again
nl: De import kon niet worden bevestigd. Herlaad de pagina en probeer opnieuw

en: Unable to decrypt data.
nl: Kan gegevens niet ontcijferen.

en: Unable to encrypt data.
nl: Kan geen gegevens coderen.

en: Unable to export
nl: Exporteren niet mogelijk

en: Unable to export. Error code: %s. %s
nl: Kan niet exporteren. Foutcode: %s. %s

en: Unable to export: %s
nl: Kan %s niet exporteren

en: Unable to generate random bytes.
nl: Kan geen willekeurige bytes genereren.

en: Unable to get current pointer position of %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Kan de huidige pointer positie van %s niet ophalen. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technische details</a>

en: Unable to import
nl: Importeren niet mogelijk

en: Unable to import <strong>WordPress Network</strong> into WordPress <strong>Single</strong> site.
nl: Onmogelijk om <strong>WordPress netwerk</strong> te importeren in een WordPress <strong>single</strong> site.

en: Unable to import. Error code: %s. %s
nl: Kan niet importeren. Foutcode: %s. %s

en: Unable to import: %s
nl: Kan %s niet importeren

en: Unable to list backup content
nl: Kan back-up inhoud niet weergeven

en: Unable to locate archive path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Kan archief pad niet vinden. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technische details</a>

en: Unable to locate storage path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Kan opslag pad niet vinden. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technische details</a>

en: Unable to obtain cipher length.
nl: Kan de cipher lengte niet verkrijgen.

en: Unable to open %s with mode %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Kon %s niet openen in de %s mode. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technische details</a>

en: Unable to prepare blogs on import. Refresh the page and try again
nl: De berichten konden niet worden voorbereid voor import. Herlaad de pagina en probeer opnieuw

en: Unable to read file: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Kan het bestand %s niet lezen. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technische details</a>

en: Unable to run the export. Refresh the page and try again
nl: De export kon niet worden uitgevoerd. Herlaad de pagina en probeer opnieuw

en: Unable to seek to offset %d on %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
nl: De zoekopdracht tussen %d en %s lukte niet. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technische details</a>

en: Unable to start the export. Refresh the page and try again
nl: De export kon niet gestart worden. Herlaad de pagina en probeer opnieuw

en: Unable to start the import. Refresh the page and try again
nl: De import kon niet worden gestart. Herlaad de pagina en probeer opnieuw

en: Unable to stop the export. Refresh the page and try again
nl: De export kon niet worden gestopt. Herlaad de pagina en probeer opnieuw

en: Unable to stop the import. Refresh the page and try again
nl: Kon de import niet stopzetten. Herlaad de pagina en probeer opnieuw

en: Unable to upload the file because %s
nl: Uploaden bestand onmogelijk vanwege %s

en: Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Er kon niet worden geschreven naar %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technische details</a>

en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
nl: Archief uitpakken…<br />%d%% compleet

en: Unrecognized error %s during upload.
nl: Onbekende fout %s tijdens upload.

en: Upgrade to Premium
nl: Upgrade naar Premium

en: View Error Log
nl: Foutlog bekijken

en: We've got you covered with an array of supported storage providers. Whether you prefer Box, Amazon S3, WebDav or something else, you can choose the one that fits your needs best. Secure your backups exactly where you want them.
nl: We hebben je gedekt met een scala aan ondersteunde opslagproviders. Of je nu de voorkeur geeft aan Box, Amazon S3, WebDav of iets anders, je kunt degene kiezen die het beste bij je behoeften past. Beveilig je back-ups precies waar je ze wil hebben.

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: WordPress Multisite is supported via our All-in-One WP Migration Multisite Extension. You can get a copy of it here
nl: WordPress Multisite wordt ondersteund via onze All-in-One WP migratie multisite extensie. Je kunt hier een kopie ervan krijgen

en: You are about to stop exporting your website, are you sure?
nl: Je staat op het punt om te stoppen met het exporteren van je site, weet je het zeker?

en: You are about to stop importing your website, are you sure?
nl: Je staat op het punt om te stoppen met het importeren van je site, weet je het zeker?

en: You can then use the import functionality provided by this plugin to import the zipped file onto any other WordPress sites that you have administrator access to.
nl: Je kunt dan de import functionaliteit in deze plugin gebruiken om het zipbestand te importeren in alle WordPress sites waar je beheerdersrechten hebt.

en: You have %d backup | You have %d backups
nl[0]: Je hebt %d back-up
nl[1]: Je hebt %d back-ups

en: You have %d backups
nl: Je hebt %d back-ups

en: Your PHP is 32-bit. In order to import your file, please change your PHP version to 64-bit and try again. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
nl: Je PHP is 32 bits. Om je bestelling te importeren, verander je je PHP versie naar 64 bit en probeer je het opnieuw. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technische details</a>

en: Your archive file name contains invalid characters. It cannot contain: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Technical details</a>
nl: De bestandsnaam van je archief bevat ongeldige karakters. Het kan niet bevatten: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Technische details</a>

en: Your backup is from a PHP %s but the site that you are importing to is PHP %s. This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
nl: Je back-up is van een PHP %s, maar de site die je aan het importeren bent is PHP %s. Dit zorgt ervoor dat de import mislukt. Technische details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Your email is not valid.
nl: Je e-mailadres is onjuist.

en: Your file exceeds the maximum upload size for this site: <strong>%s</strong><br />%s%s
nl: Je bestand overschrijdt de maximale upload grootte voor deze site: <strong>%s</strong><br />%s%s

en: Your purchase ID is invalid, please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>
nl: Je aankoop ID is ongeldig, <a href="mailto:support@servmask.com">neem contact op met ons</a>

en: Your site has been imported successfully!
nl: Je site is succesvol geïmporteerd!

en: Your storage directory name contains invalid characters. It cannot contain: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Technical details</a>
nl: De naam van je opslag folder bevat ongeldige karakters. Hij kan niet bevatten: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Technische details</a>

en: here
nl: hier

en: in the database
nl: in de database

en: or
nl: of

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />
nl: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Permalinks structuur opslaan</a>. (opent een nieuw venster)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
nl: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Bewaar permalinks structuur</a>. (opent een new venster)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opent een nieuw venster)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optioneel, beoordeel de plugin</a>. (opent een nieuw venster)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
nl: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Structuur van permalinks opslaan =</a>. (opent een nieuw venster) <br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optioneel , beoordeel de plugin </a>. (opent een nieuw venster)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />
nl: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opent een nieuw venster)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Reset Avada Fusion Builder cache</a>. (opens a new window)<br />
nl: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Reset Avada Fusion Builder cache</a>. (opent een nieuw venster)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
nl: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optioneel, beoordeel de plugin</a>. (opent een nieuw venster)

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />
nl: » Permalinks zijn op standaard ingesteld. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Waarom?</a> (opent een nieuw venster)<br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
nl: » Permalinks worden op standaard ingesteld. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Waarom?</a> (opent een nieuw venster)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opent een nieuw venster)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optioneel, beoordeel de plugin</a>. (opent een nieuw venster)

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
nl: » Permalinks worden op standaard ingesteld. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Waarom?</a> (opent een nieuw venster)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optioneel, beoordeel de plugin</a>. (opent een nieuw venster)
